فروش کیوی

فروش کیوی

فروش کیوی

کیوی به دلیل داشتن مقادیر زیادی پروتئین ، چربی ، کربوهیدرات ، مواد معدنی ، ویتامین ها و فیبرهای غذایی که بیشتر از سایر میوه ها در دنیا استفاده می شود ( قیمت خرید کیوی از باغدار ) و به عنوان یک منبع تغذیه ای مشهور و غنی شناخته شده است. ما در این مقاله خرید و فروش کیوی بیشتر به فواید سلامتی کیوی ها اهمیت داده و آن را به صورت تخصصی توضیح می دهیم.

فروش کیوی

فروش کیوی

منبع ویتامین ها و مواد معدنی

برای داشتن  موهای عالی و سلامت ، پوستی شاداب  و ایمنی بدنی قوی باید روزانه از  ویتامین C استفاده کرد که این موارد اعلام شده همه در کیوی وجود دارد.( قیمت کیوی صادراتی به روسیه )  از نظر متخصصان وجود  ویتامین C بسیار زیاد هستند که به تقویت نشاط ، افزایش ایمنی و کاهش کندی کمک می کند. آنها نه تنها طعم عالی دارند بلکه از مواد معدنی مانند پتاسیم پر شده اند که به حفظ فشار خون و تقویت انرژی کمک می کند. (  خریداران کیوی )

سرشار از آنتی اکسیدان ها

آنتی اکسیدان ها فعالیت رادیکال های آزاد را که محصول جانبی یک متابولیسم طبیعی هستند ، کند می کند و سلامتی کلی را ترویج می کند. از آنجا که کیوی های  مملو از گلور آنتی اکسیدان است ، آنها به عنوان سالم ترین گزینه میوه برای افراد در هر سنی مناسب می باشد.

کیوی یک منبع عالی برای خانم ها

برای زنانی که سعی دارند باردار شوند یا باردار هستند ، کیوی یک مکمل عالی برای مکمل های تجویز اسید فولیک است. همچنین برای رشد کودکان خوب است.

فیبر زیاد در کیوی

کیوی سرشار از فیبر هستند که یک کمک طبیعی برای هضم است. علاوه بر این ، کیوی حاوی آنزیم محلول به نام اکتینیدین است که به هضم پروتئین ها کمک می کند و احساس نفخ را تسکین می دهد. کیوی ها تنها میوه ای هستند که حاوی آنزیم اکتینیدین هستند ، و این امر  باعث می شود که شما این میوه را در سبد روزانه خود قرار دهند. ( صادرات کیوی به روسیه )

شاخص گلیسمی پایین کیوی

مرغوبیت کیوی با شاخص گلیسمی پایین مشخص می شود که به مدیریت بهتر سطح قند خون کمک می کند. شاخص پایین دارای اثر سالم کربوهیدرات ها بر روی میزان قند خون است و این حتی در شرایطی مانند دیابت نوع یک و دو ، برای افراد سالم گزینه ای حز اهمیت است. ( صادرات کیوی به هند )

کیوی ها میوه های کوچکی هستند که عطر و طعم و فواید زیادی برای سلامتی دارند. پوست سبز آنها شیرین و مقوی است. همچنین مملو از مواد مغذی مانند ویتامین C ، ویتامین K ، ویتامین E ، فولات و پتاسیم است. آنها همچنین آنتی اکسیدان زیادی دارند و منبع خوبی از فیبر هستند. دانه های سیاه کوچک آنها مانند پوست قهوه ای فازی خوراکی است ، گرچه بسیاری ترجیح می دهند کیوی را قبل از خوردن آن پوست بگیرید. (فروش عمده کیوی در گیلان )

به لطف مکانهای مختلف در حال رشد ،  فروش کیوی می توانند در تمام طول سال باشند. آنها در ایران از اوایل مهرماه می توان تا پایان ماه اردیبهشت پرورش داد  و همچنین در زمانهایی که قابل کشت نمی باشد می توان از کیوهایی که در سرد خانه ها دپو شدن استفاده کرد و به طور کلی در تمام طول سال این میوه خوشمزه و مغذی در دسترس انسان می باشد و همچنین در استانهای شمالی ایران از جمله استان مازندران و گیلان شرایط مناسب می باشد و در شهرهای تالش،آستارا و رشت بیشتر این کشاورزان مشغول کشت می باشند. ( قیمت کیوی در سردخانه )