فروش حنا

این حنا با كيفيت بوده و بیشتر مناسب برای صادراتي بود که به صورت کاملا بهداشتی و در بسته بندی های مختلف و استاندارد قبل عرضه بوده و در خصوص خرید و فروش حنا می توان با شماره موبايل بالا تماس بگيريد.

قيمت به صورت توافقي مي باشد

یکی از گیاهان دارویی که از گذشته تا حال در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد حنا است که اکنون نیز با وجود پیشرفت های صنعت داروسازی جایگاه خود را بین مردم حفظ کرده است و استفاده از خواص گیاه حنا در بین مردم جایگاه ویژه ای دارد. 

حنا چه بشكل موضعی و چه به صورت خوراکی در کتاب های طب سنتی ایران و چین بارها و بارها آمده است و برای آن مصارف مختلفي از جمله درمان جذام، یرقان، سنگ کلیه، جرب و غیره عنوان شده است. از جمله خواص گیاه حنا در طب جدید نیز می توان به خاصیت ضد قارچی، ضد باکتریایی، تب بری، ضد التهاب و محافظت از پوست در برابر آفتاب اشاره نمود. این موارد به عنوان خواص حنا به اثبات رسیده و حنا توانسته جایگاه خود را بعنوان یک گیاه دارویی نگه دارد. خواص گیاه حنا بسیار جالب و شگفت انگیز می باشد كه مي توان به موارد ذيل اشاره كرد:سلامتي و شادابي پوست،رفع اختلالات كبدي،درمان اگزما و همچنين ريشه ، ساقه و برگ آن هم بسيار مفيد مي باشد.