فواید کیوی

فواید کیوی

فواید کیوی

برای توصیف ویژگی های تغذیه ای و بهداشتی کیوی و فواید مرتبط با بهبود وضعیت تغذیه ای ، سلامت گوارشی ، ایمنی و متابولیک بدن را به همراه دارد. این بررسی شامل تاریخچه مختصری از انواع سبز و کیوی از یک کنجکاوی زینتی از چین در قرن نوزدهم تا محصول زراعی با اهمیت اقتصادی بین المللی در قرن بیست و یکم است. داده های مقایسه ای در مورد ترکیبات غذایی آنها ، به ویژه مقدار زیاد و خاص ویتامین سی به همراه دارد  و به روزرسانی جدیدترین شواهد علمی موجود از مطالعات انسانی به خوبی طراحی و اجرا شده در مورد چندین اثر فیزیولوژیکی مفید کیوی دارد که می توانیم در خصوص فواید کیوی توضیح دهیم.

فواید کیوی

فواید کیوی

مورد مصرف پزشکی کیوی

مورد توجه خاص منافع هضم برای افراد سالم و همچنین برای مبتلایان به یبوست و سایر اختلالات دستگاه گوارش از جمله علائم سندرم روده تحریک پذیر است. مکانیسم های عملکردی در پس اثرات دستگاه گوارش ، از جمله تغییر در قوام مدفوع (مدفوع) ، کاهش زمان درد در سیستم گوارشی و کاهش ناراحتی شکمی ، مربوط به ظرفیت نگه داشتن آب فیبر موجود در کیوی ، تغییرات مطلوب در جامعه میکروبی روده بزرگ و متابولیت های اولیه و همچنین آنزیم پروتئولیتیک اکتینیدین که به طور طبیعی موجود در کیوی است ، که به هضم پروتئین هم در معده و هم در روده کوچک کمک می کند و باعث حضم ساده و راحتر غذا می شود. تأثیرات کیوی بر نشانگرهای متابولیک بیماریهای قلبی عروقی و دیابت نیز مورد بررسی قرار گرفته است ، از جمله مطالعاتی در مورد گلوکز و تعادل انسولین ، نگهداری و تعادل در  وزن بدن و یکی شدن انرژی در بدن که این موارد همه مربوط به استفاده منظم از کیوی و اینکه این میوه مغذی را در برنامه غذایی خود قرار دهید و به طور منظم از آن استفاده کنید.

ویتامین سی

کل اسید اسکوربیک مشخص ترین ویژگی غذایی در کیوی است. سطح ارقام سبز در کیوی به طور معمول بین ۸۰ تا ۱۲۰ میلی گرم در ۱۰۰ گرم وزن تازه است . این تغییر طبیعی مقادیر ویتامین C در میوه ، از جمله کیوی ، به دلیل عوامل بسیاری از جمله منطقه در حال رشد و شرایط کشت ، استفاده از کودهای حیوانی و شیمیایی ، بلوغ هنگام برداشت ، زمان برداشت ، شرایط ذخیره سازی و رسیدن محصول به بازار تاثیر دارد. از نظر ارزش غذایی ، با استفاده از مدل های امتیاز دهی که میزان مواد مغذی مهم موجود در مواد غذایی را رتبه بندی و مقایسه می کنند ، کیوی نسبت به سایر میوه ها نمره خوبی کسب می کند. این وسیله مفیدی برای برقراری ارتباط با آن فواید غذایی به مصرف کنندگان فراهم می کند  و باید توجه داشت که نمره بالای تراکم مواد مغذی تا حد زیادی به دلیل ویتامین سی بالای آنها هدایت می شود .

نتیجه گیری

افزایش داده های تحقیق و افزایش آگاهی مصرف کننده از مزایای سلامتی کیوی ، انگیزه ای منطقی برای مصرف منظم آنها به عنوان بخشی از یک رژیم متعادل ارائه می دهد. کیوی باید به عنوان بخشی از یک استراتژی رژیم غذایی طبیعی و مؤثر برای مقابله با برخی از مهمترین نگرانی های سلامتی و سلامتی در سراسر جهان در نظر گرفته شود.

ما در مجموعه شرکت سینا گستر تلاش زیادی را برای رضایت شما مشتریان محترم تلاش می کنیم که بتوانیم در زمان کوتاهی به در خواست های شما در خصوص کیوی صادراتی و همچنین خرید و فروش کیوی به شما کمک کنیم.