کیوی صادراتی

کیوی صادراتی

کیوی صادراتی ایران که با نام کیوی هایوارد نیز شناخته می شود ، یکی از میوه های مورد نیاز در بازار برای صادرات به کشورهای مختلفی از جمله روسیه ، هند (هند) و ترکیه است. با توجه به اینکه ایران یکی از تولید کننده بزرگ کیوی در جهان و منطقه خاورمیانه است ، فروش و صادرات این محصول پتانسیل بسیار خوبی برای ورود معامله گران ایرانی به کشور ما دارد و می تواند به کشاورزان و همچنین باعث ارز آوری در کشور داشته باشد.

 

کیوی صادراتی

کیوی صادراتی

شرکت Sinagostartom با داشتن توانایی تهیه کیوی صادراتی با تناژ بسیار زیاد  ، با داشتن منابع قدرتمند برای خرید و صادرات این محصول و همچنین داشتن انبار و یخچال در آستارا قادر است حجم مورد نیازشما را در سریعترین زمان و با کیفیت بالا تحویل دهد. خریدار را برای صادرات تهیه کنید.

 

بسته بندی در کارتن های مرغوب و سبدهای محکم تا زمانی که محموله به بنادر مسکو ، روسیه یا هند منتقل نشود ، کمترین خسارت به محصول وارد نمی کند. در تصاویر می توانید بسته بندی کیوی ساخته شده توسط تیم مرتب سازی و بسته بندی در انبار را مشاهده کنید.

 

برای اطلاع از قیمت عمده فروشی کیوی از ایران در سردخانه و بازار و همچنین فروش انواع هوارد این محصول برای صادرات می توانید هر روز در ساعات اداری صادرات کشاورزی Sinagostartom با دفتر فروش شرکت تماس بگیرید. امروز در مورد قیمت این محصول شرکت و پرس و جو کنید. ، از تاریخ تحویل و شرایط صادرات و تحویل مطلع شوید.